سه شنبه 17 تير 1399
فروش بالابر در تهران ، فروش انواع بالابر

فروش بالابر

بالابر یکی از پر کاربرد ترین وسایل در حمل و نقل کالا میباشد.یکی از محبوب ترین انواع آن در زمان فروش بالابر سیستم هیدرولیکی میباشد.بالابر هیدرولیکی برای حمل فرد یا بار از آن استفاده می شود.بالابر وسیله ای است که کمک میکند تا کالایی را جا به جا کنیم و به کمک آن بتوانیم در ارتفاع های مختلف حرکت کنیم ؛ البته مردم به اشتباه فکر میکنند که وینچ هایی که بخاطر مصالح ساختمانی از آنها استفاده میشود همان بالابر ها هستند ، در صورتی که این چنین نیست و لیفتراک ها ، آسانسور ها و چرثقیل ها جزء بالابر ها نیستند . بالابر ها مکانیزم مختلفی دارند که این مکانیزم بر اساس قیمت ، عملکرد و نحوه ی جا به جایی آنها فرق میکند . مکانیزم هیدرولیکی در بین بالابر ها بهترین است ، چون با امنیت بالایی نفر را جا به جا میکند.بالابر ها انواع مختلفی دارند که بین دو دسته کلی قرار میگیرند ؛ آن دو دسته عبارتند از : بالابر سیار و بالا بر ثابت.این اظلاعات در زمان فروش بالابر به شما کمک خواهد کرد.

بالابر ثابت

از بالابر ثابت برای جابجایی وسایل و یاحمل بار استفاده می شود .بعنوان مثال از این تجهیز منتقل کننده ثابت در پارکینگ های خودرو ،بالابر هیدرولیکی صنعتی در کارخانه ها و انبارها و حتی بعنوان بالابر مغازه در فروشگاه ها از آن استفاده می کنند .بعضی مواقع که نمی توان آسانسور نصب کرد و یا هزینه آن اجازه نمی دهد ،از فروش بالابر ثابت استفاده می کنند.معمولا زمانی که در انبار ها قصد داشته باشند که بار سنگینی را جا به جا کنند یا  از خودرویی بارگیری یا تخلیه کنند و بخواهند هم سطح سازی انجام دهند از بالابر های ثابت استفاده میکنند . مکانیزمی که در روند تولید و ساخت این بالابر ها صورت میپذیرد هیدرولیکی ، زنجیری ، کابلی و ترکیبی است . در بین بالابر ثابت ، بالابری که مکانیزم قیچی دارد ایمن ترین و مطمعن ترین نوع بالابر ها به حساب می آید . شاید مشاهده کرده باشید و از جایی به گوشتان خورده باشد که اندام فردی بین کابل و وینچ ها قرار گرفته است یا مثلا قرقره از مدار خود خارج شد یا کابل ها پاره شدند و در نهایت فردی که در حال کار با این بالابر بوده جان خود را از دست داده است ؛ این گونه بالابر های کابلی هستند که خطرناک ترین نوع بالابر ها هستند .

بالابر ثابت

بالابر ثابت صنعتی

بالابر ثابت صنعتی دارای 3 نوع عمده است که هنگامی که برای خرید بالابر به فروشگاه مراجعه میکنید با آنها برخورد خواهید کرد.
 1. بالابر ثابت هیدرولیک جک مستقیم : در این گونه ، جک زیر پلاتفرم قرار داده میشود و جک هیدرولیکی مستقیم به زیر میز بار متصل می شود و آنرا به سمت بالا حرکت میدهد .
 2. بالابر ثابت آکاردئونی : در این ورژن مکانیزم ، جک هیدرولیک قیچی را باز میکند و ارتفاع مورد نظر را تامین میکند .
 3. بالابر ثابت زنجیری و کابلی هیدرولیکی : در این نوع بالابر  نیمی از حرکت  به کمک نیرو توسط زنجیر یا کابل حرکت داده میشود و نیمی دیگر توسط  چرخ زنجیر و قرقره ی کابل به کمک جک هیدرولیک انجام میشود تا بالابر کل مسیر را طی کند . تعداد نفر و وزنی که بالابر میتواند آنرا حرکت دهد بسته به مکانیزم بالابر دارد .

بالابر هیدرولیک

بالابر هیدرولیک که مطمعن ترین و امن ترین نوع بالابر ها حساب میشوند کابرد های فراوانی دارند که از آنها در محیط های بسته و باز استفاده میکنند . نمونه ای از کابرد  لیفت هیدرولیک جا به جایی پرسنل رستوران و خوراک هایی که حاضر میشوند است . کاربرد دیگر لیفت هیدرولیک در بارگیری از خودرو ها هست ، وزنی که بالابر هیدرولیک میتواند حمل کند وسعت ندارد و هر باری را میتواند با توجه به سطحی که دارد جا به جا کند مثلا اگر لیفت هیدرولیک سطحی به اندازه کارتن داشته باشد نمیشود توقع داشته باشیم که کالایی به سطح یک ماشین را حمل کند چون فضای کافی ندارد .مکان هایی که برای قرار دادن  بالابر هیدرولیک مناسب هستند عبارتند از :
 •  جایی که سقف آن بلند باشد .
 • در مقابل جایی که بالکن وجود دارد .
 • در محیط گلخانه ای هم میتوان استفاده کرد .
 •  مکانی که پله وجود داشته باشد میتوان از فضای بین پله ها استفاده کرد .
 • مکان خارج ساختمان به طرف بالکن وغیره .

 نحوه عملکرد بالابر هیدرولیک

بالابر هیدرولیک برای جا به جا کردن صفحه ی خود و انتقال قدرت از جک هیدرولیکی استفاده میکند ؛ به این صورت که زمانی که موتور میچرخد به همراه آن پمپ هیدرولیک هم شروع به چرخیدن میکند ، روغن موجود در مخزن را پمپاژ میکند به سوی جک هیدرولیک و زمانی که جک بالا میرود ، صفحه هم به بالا حرکت میکند و وقتی که صفحه قصد دارد به پایین بیاید ، شیر برقی شروع به فعالیت میکند ، یعنی روغن به تانک تخلیه نمیشود تا زمانی که جریان برق وارد لیفت هیدرولیک شود . در کل برای بالا رفتن لیفت هیدرولیک نیاز است که موتور روشن شود ولی برای پایین آمدن شیر برقی روشن میشود .

بالابر ثابت ، بالابر سیار ، فروش بالابر

بالابر سیار

بالابر سیار تجهیزی است که برای فعالیت های خدماتی مورد استفاده قرار میگیرد مثل : رنگامیزی ، آتش نشانی ، تعمیرات کابل های برق و تعمیرات چراغ هایی که در بلوار ها نصب میشوند . بالابر سیار با برق و گازوییل و فشار هوا ( هیدرولیکی ) کار میکند . با توجه به نحوه عملکرد و مکانیزم بالابر قیمت آن هم تغییر میکند .بالابر سیار به دو دسته کلی تقسیم میشود :
 • بالابر سیار با دسترسی عمودی
این نوع بالابر فقط عمودی میتواند کابرد داشته باشد و به جهت های مختلف نمیتوان استفاده کرد . از متداول ترین بالابر سیار عمودی میتوان از بالابر های هیدرولیکی آکاردئونی و ریلی یاد کرد که عمده فعالیت آنها کار در ارتفاعات مختلف است .
 • بالابر سیار با دسترسی عمودی – افقی
این نوع بالابر در جهت عمودی و افقی کاربرد دارد و عموما آنرا بوم لیفت میشناسند . بوم لیفت ها به صورت هیدرولیکی مفصلی ، هیدرولیکی تلسکوپی و ترکیبی در بازار به فروش میرسند . کاربرد بالابر سیار با دسترسی عمودی – افقی ، جا به جایی نفر و ابزار آلات که زیر یک تن وزن دارند و کار در ارتفاعات بالا است . امن ترین و مطمعن ترین نوع این بوم لیفت ها مکانیزم هیدرولیکی هست که امنیت مارا در پی دارد و آنرا به نوعی تضمین میکند .هر یک از این تجهیزات دارای معایب و مزایای خاص خود میباشد.

بالابر متحرک

بالابر متحرک که از آن با عنوان بالابر سیار هم یاد میشود برای جابجایی فرد طراحی شده است .این تجهیز جابجا کننده دارای ویژگی های زیر می باشد:
 • این نوع بالابر چرخ دار به راحتی جابجا می شود
 • از ایمنی بالایی برخوردار است
 • به افراد این اجازه را می دهد در ارتفاع های مختلف از آن استفاده کنند
بالابر متحرک انواع مختلفی دارد.با توجه به کاربرد و محل نسب به دو دسته بالابر سیارهیدرولیکی با دسترسی عمودی و بالابرهای سیار با دسترسی عمودی و افقی تقسیم میشود. 
در یک دسته بندی دیگر آسانسور ها که نوعی از بالابر هستند به دوسته آسانسورهای کششی و آسانسورهای هیدرولیک تقسیم میشوند.

فروش بالابرخانگی

فروش بالابر خانگی به دلایل متعددی رونق یافته است.این ماشین حمل و نقل همچون دیگر ماشین آلات دارای معایب و مزایایی است.همچنین دارای دسته بندی های مختلفی است که بر اساس شرایط مکان مورد نظر تقسیم بندی میشوند.یکی از این دسته ها آسانسور های کششی است.از دلایل فروش بالابر خانگی میتوان به سهولت حمل کالا و یا جابجایی افراد اشاره کرد.،مزایای استفاده از آسانسور کششی:
 • سرعت بالایی دارد
 • می توان در ساختمان های بلند از آن استفاده کرد
 • انرژی کمتری مصرف می کند
قطعا هر تجهیزی حتی ماشین آلات حمل و نقل  دارای معایبی هستند.گرچه مزایای این تجهیزات میتواند این معایب را مخفی کند.اما زمانی که شما قصد خرید بالابر خانگی را دارید باید مشکلات آن را نیز در نظر بگیرید.معایب آسانسور کششی ،فروش بالابر خانگی :
 • هزینه بالا
 • اتلاف فضا
 • در مواقع اضطراری فقط از کارشناسان گروه نجات باید کمک گرفت

 

فروش بالابرخانگی در تهران

اگر شما در پی فروش بالابرخانگی در تهران هستید لطفا ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.،این نوع آسانسورها برای ساختمان های کوچک و ارتفاع کم بکار می روند ،به همین دلیل سرعت کند آن به چشم نمی خورد.البته می توان وزن های بسیار سنگین را با این نوع بالابر های خانگی جابجا کرد و هیچ مشکلی پیش  نمی آید .اما باید دقت کرد که بار اضافی و یا وزن بیشتر از حد مجاز میتواند به این تجهیزات آسیب وارد کند.اما استفاده درست از این وسیله بالا برنده کالا باعث افزایش طول عمر و ایمنی آن میشود.فروش یک بالابر خانگی در کلان شهر تهران که تراکم خانه بسیار زیاد است میتواند باعث صرفه جویی در فضا گردد.استفاده درست و اصولی از آن نیز موجب کاهش خرابی و در نتیجه هزینه های تعمیرات و نگهداری آن میگردد.یک بالابر خانگی مناسب درپایتخت قطعا کارایی بهتری در ظرفیت های بالا خواهد داشت.
در عین حال که Home lift دارای مزایای فراوانیست معایبی نیز دارد.به طور مثال در ساختمان های بلند تر از 50 متر عملکرد ضعیف تری دارند.همچنین با تئجه به هزینه انرژی های پاک ، در صورت انتخاب یک بالابر خانگی نامناسب در تهران با هزینه های انرژی بالایی رو به رو خواهید شد.

تفاوت بالابر با آسانسور

 • بسیاری از مردم تصور دارند که بالابر ها همان آسانسور ها هستند در صورتی که اینجور نیست و تفاوت هایی باهم دارند . بالابرهیدرولیک ( بالابر ثابت ) برتر از آسانسور هست . دلایل  که بالابر ثابت بهتر از آسانسور هست  و تفاوت هایی که با یکدیگر دارند عبارتند از :
 • برای آسانسور باید چاله ای حفر کرد اما اگر بخواهیم بالابر نصب کنیم نیازی به حفر چاله نداریم .
 • بسیاری از مردم کشور ما را افراد مسن و کهن سال تشکیل میدهند . این افراد به دلیل هزینه های بالا برای ساخت آسانسور مجبور هستند پله های زیادی را هر روز طی کنند اما با بالابر هیدرولیکی میتوانیم این کار را برای آنها ساده تر کنیم و آرامش را به آنها هدیه دهیم ، قیمتی که برای راه اندازی یک بالابر نیاز است در مقابل ساخت آسانسور مبلغی ناچیز است .
 • برای امنیت بیشتر میتوانیم اتاقی برای بالابرهیدرولیک بنا کنیم که مانند آسانسور شود .
 • هزینه هایی مانند هزینه برق در بالابر ها کمتر است پس به صرفه تر از راه اندازی آسانسور است .
 • سرعت اسانسور بالاتر از سرعت بالابر است .
 • در مکان های کم ارتفاع میتوان از بالابر استفاده کرد ولی در مکان هایی که تعداد طبقه ها یا ارتفاع بیشتری وجود دارد باید از آسانسور استفاده کرد .
 • آسانسور را میتوان بیمه کرد تا در قبال حوادث بیمه هزینه ها را پرداخت کند .
 • یکی از دلایلی که آسانسور ها برای نصب و راه اندازی نسبت به بالابر ها قیمت بیشتری دارند ، نصب سیستم امنیتی ضد سقوط است که باید همه آسانسور ها از آن استفاده کنند .
 • آسانسور ها به جز تعمیرات بازرسی هم میشود ، یعنی از ارگان ها بخاطر بازرسی آسانسور می آیند و معایب را میگویند .

شرکت سمیع بالابر

شرکت سمیع بالابر از سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده است.از محصولات این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 • تولیدکننده انواع بالابرهای هیدرولیک خانگی ،صنعتی ،حمل غذا 
 • ویلچر بر
 • ماشین بر
 • انواع جک هیدرولیک سیلندری 
 • پاور یونیت 
 • سازنده انواع میز هیدرولیک
 • جرثقیل کارگاهی 
 • جک پالت
 • ساخت انواع جک هیدرولیک و پاوریونیت ویژه همکاران با قیمت کاملا مناسب 
قابل توجه همکاران و مشتریان گرامی شرکت صمیع بالابر، تمامی بالابرها چهار بکسله ضدسقوط می باشد.همچنین دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش خواهد بود.
یک سال گارانتی بی قید و شرط 
نمایندگی فروش پاور یونیت در تهران
مشاوره و بازدید رایگان بصورت 24 ساعته 
09126022812
09359750180
02155259176
آدرس :شهرک صنعتی چهاردنگه -خیابان 14/5 بهمن -پلاک 48
www.instagram.com/sanat_samie_balabar