جمعه 15 فروردين 1399

نظافت منزل در اصفهان,نظافت راه پله,شرکت نظافتی,نظافتچی آقا,نظافتچی خانم

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09109104443
03136519940
تاریخ انتشار پنج شنبه, 23 خرداد 1398 10:10
ایجادشده توسط

توضیحات

شرکت نظافتی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بهترین راه نظافت منزل چیست؟در جامعه امروز ما مرد و زن باید پا به پای هم کار کنند تا بتوانند زندگی خوبی برای خانواده بسازند و دیگر وقتی برای نظافت منزل و یا نظافت راه پله و ... باقی نمی ماند.بنابراین بهترین کار این است که از شرکت خدماتی که نظافتچی خانم و نظافتچی آقا دارند استفاده کنند.یک شرکت نظافتی خوب میتواند به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه تمام نیاز های ما مانند نظافت راه پله و یا نظافت منزل و یا نظافت ساختمان را به واسطه نطافتچی خانم و نظافتچی آقا را رفع کند.اما بهترین شرکت نظافت منزل در اصفهان کجاست؟آیا میتواند نظافت منزل در سپاهان شهر و یا حتی نظافت منزل در اصفهان را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهد؟
شرکت خدماتی آسایش گستر با کادری مجرب و استفاده از بهترین پرسنل مرد و زن در راستای ارائه خدمات با نظافتچی آقا و نظافتچی خانم جهت نظافت منزل در اصفهان و شهرهای اطراف و همچنین ارائه انواع خدمات نظافت در ساختمانهای در حال ساخت و یا تعمیری میتواند کمک حال شما باشد.این موسسه خدماتی کارگر نظافت منزل را در کمترین زمان به یاری شما میفرستد.
از دیگر خدمات این موسسه خدماتی میتوان به بار بری و حمل اثاثیه منزل و حمل بار و همچنین نماشویی و پیچ ورولپلاک نما اشاره داشت.همچنیت این موسسه خدماتی در حوزه طراحی فضای سبز و کارهای باغبانی نیز فعالیت داشته و در مواردی مانند هرس درخت در اصفهان و یا کود دهی در اصفهان نیز ورود کرده است.کفسابی منزل و کفسابی سنگ و کفسابی ساختمان نیز از جمله فعالیت های این مجموعه میباشد.
این موسسه خدماتی در سال 1395 با ثبت شرکتی با عنوان آسایش گستر فعالیت خود را آغاز کرده و در این چند سال افتخار خدمت رسانی به هم شهریان و هم استانیان عزیز را دارد.
آسایش گستر در شهر سپاهان شهر در حال خدمت رسانی بوده و با مدیریت آقای مهندس زارعی با قدرت به کار خودادامه میدهد.

کلمات کلیدی:

نظافتچی اقا,نظافتچی خانم,خدمات نظافت در اصفهان,شرکت خدماتی در اصفهان,نظافت ساختمان,نظافت ساختمان در اصفهان,نظافت منزل,نظافت منزل در اصفهان,بهترین شرکت خدماتی,خدمات نظافت ارزان

موقعیت

اصفهان, اصفهان
سپاهان شهر میدان توحید مجتمع بهار دو واحد 21

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 17483
نمایش داده شده: 198
انقضا: جمعه, 23 خرداد 1399 10:10