پنجشنبه 27 تير 1398
در بسیاری از وب سایت های ایرانی با کلمات آگهی رایگان و نیازمندیها روبرو شده اید اما آیا تاکنون به وظایف این وب سایت ها در خصوص ثبت آگهی رایگان فکر کرده اید؟ از جمله وظایف مهمی که این سایت ها برعهده دارند تامین توقع کاربرانشان می باشد که البته سوالی در این خصوص مطرح می شود که این بازدیدکنندگان چه کسانی هستند که باید به توقعات ان ها توجه نشان داد و علاوه بر این ها هدفشون از این بازدید چه می باشد؟کسانی که در این وب سایت ها تبلیغ می کنند هدفشون چیست؟ چگونه می توان کاربران را به هدفشون رساند؟
 
 
این ها از جمله سوالاتی می باشد که بر اثر روبرو رشدن با جمله تبت آگهی رایگان به ذهن می آید. برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم اصولا دو دسته بازدید کننده وجود دارند:
  1. کاربرانی محصولات و فن و شغل خود را به صورت آگهی در معرض دید قرار می دهند.
  2. کاربرانی که در این گونه سایت ها به دنبال جنس یا کالا یا خدمات خاصی هستند.

با بررسی این دو نوع کاربر وب سایت های آگهی دهنده باید نسبت به این کاربران هدف مشخصی داشته باشند و بر همین اساس کسانی که تبلیغ می کنند در وب سایت های درج اگهی رایگان بسیار با ارزش تر هستند و در خصوص کاربران دوم هم باید محیط را به گونه طراحی نماید که کاربر به راحتی بتواند به فعالیت خود بپردازد و برای دسترسی به خواسته ایش جستجوی دقیق تری داشته باشد.

در خصوص کاربران دسته اول باید وب سایت ها با هدف کاربران تبلیغ کننده آشنا باشند تا بر این اساس محیطی فوق العاده برای ارائه و بیان هرچه بهتر خدمات و فعالیت های متقاضی ایجاد نماید و اما مهم ترین وظیفه این گونه سایت ها به اشتراک گذاشتن مطالب آگهی در دنیای اینترنت می باشد تا کاربران دنیای اینترنت از وجود چنین آگهی هایی آگاه شده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

پس براین اساس از جمله مهم ترین وظایف اصلی وب سایت های آگهی رایگان می توان به اشتراک گذاشتن هرچه بیشترو مطلوب تر تمام آگهی های دردنیای مجازی یعنی موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و ارسال ایمیل به کاربران خبرنامه میباشد.

آگهی

نیازمندیها

آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی رایگان