جمعه 28 تير 1398
یکی از روش های معرفی محصول و یا حرفه خود به دنیا استفاده از تبلیغات و درج آگهی و نیازمندیها میباشد و با گسترش دنیای روزافزون و غرق شدن انسان ها دردنیای اینترنت شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید مشتری محصول و یا کارجو و کارفرما خود را پیدا کرده و در عرصه اقتصاد وارد شوید. 
تاکنون چندین مرتبه در گوگل به دنبال مطلب موردنظر خود بوده اید و با جستجویی که انجام داده اید و در بالا ترین قسمت نتایج جستجو و یا سمت راست مطالب تبلیغات متنی کوچکی را دیده اید که بوسیله گوگل ادوردز، محصولات مرتب با جستجوی شما را نمایش می دهد.
گوگل ادوردز منبع درآمد اصلی شرکت گوگل و سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل می باشد به گونه ای که در سال 2011، 96% از درآمد گوگل توسط این سرویس بدست آمده است و بر همین اساس شما بوسیله این سرویس شما می توانید سایت خود را در الگوریتم گوگل قرار داده و علاوه بر این ها براساس جستجوی کاربر شما می توانید سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.
با ثبت سایت خود  می توانید کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهید و در اولین صفحه جستجو قرار بگیرید و شما با افزایش کیفیت وب سایت و فعالیت سایتی خود می توانید اعتماد مشتری را جلب نمایید.
گوگل شبکه آگهی وسیعی دارد که از سه بخش تشکیل شده است :
  • جست و جو :جستجوی گوگل فقط از آگهی متنی پشتیبانی میکند.
  • شرکای جست و جو : به وب سایت هایی گفته می شود که از الگوریتم جستجوی گوگل در روند جست و جوی خود استفاده می کنند. در شرکای جست و جو کاربر در وب سایت هایی که بخشی از شبکه های جست و جو میباشد عبارت مورد نظر خود را وارد می کند و گوگل ادوردز براساس کلمات کلیدی انتخاب شده که توسط آگهی دهنده معین می شود آگهی را که باید نمایش دهد در معرض دید قرار میدهد.
  • شبکه نمایشی گوگل
سایت نون روز عملکردی همانند گوگل ادوردز داشته و با ثبت آگهی رایگان شما و یا آگهی ویژه به شما کمک می کند تا در دنیای اینترنت بیشتر از همیشه دیده شوید.

آگهی رایگان

نیازمندیها

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی رایگان