شنبه 2 تير 1397

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

یک ساله افزودن به لیست علاقه مندی
قیمت توافقی
شماره تماس 88922740
www.datamco.net
تاریخ انتشار سه شنبه, 24 بهمن 1396 18:39
ایجادشده توسط

توضیحات

انواع پچ کورد های مسی:

پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP

با روکش های PVC  و LSOH یا LSZH

 

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:

پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC

سینگل مود OS2  و مالتی مود  OM2 , OM3 , OM4

 

 

 

 

موقعیت

تهران, تهران
میرداماد-نفت شمالی-خیابان یکم-پلاک1-واحد2

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 14042
نمایش داده شده: 106
انقضا: چهارشنبه, 24 بهمن 1397 18:39

نیازمندی های کل کشور