پنجشنبه 16 مرداد 1399

شرکت صاعقه آسمان ایرانیان ترخیص ،مشاور امورگمرکی

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس داداش زاده 09121892440
تاریخ انتشار دوشنبه, 07 آبان 1397 05:54
ایجادشده توسط

توضیحات

مشاور امورگمرکی

خدماتی که یک مشاور امور گمرکی یا گروه بازرگانی برای حل اختلافات گمرکی ارائه میدهد میتواند کارگشای اختلافات شما در امور گمرکی باشد.مهم ترین فایده همکاری با یک مشاور گمرکی با تجربه این است که اصولا در وهله اول، پیش بینی و پیشگیری های لازم حاصل از اختلافات احتمالی را برآورد می سازد، لذا اختلافی پدید نمی آید که بخواهیم آن را حل کنیم.اما در صورت رویداد اختلاف، یک مشاور امورگمرکی با تجربه می تواند با توجه به پیش بینی های صورت پذیرفته و تحلیل و بررسی راه های برون رفت از اختلاف، لوایح و مستندات استاندارد و قانونی برای شرکت در کمیته های فنی، دادگاه های اداری یا کمیسیون های حل اختلاف را تهیه سازد.گام بعدی حضور در مراجع قانونی و کمیسیون ها و دفاع قانونی، قوی و اصولی از حق و حقوق تجار و صاحبان کالا خواهد بود. بدون هیچگونه شک و تردید، زمانی که یک متخصص پرونده را به دست بگیرد، می تواند جنبه های نادیده قانون را شفاف و واضح قرائت کرده و قاضی یا مجموع افراد کمیسیون را تحت تاثیر قرار دهد.

پس از آن که حکم صادر شود، روند اجرایی نیز اصطلاحا نیاز به دوندگی دارد. حکم دادگاه های اداری و کمیسیون ها بلافاصله و به صورت خودکار جریان نمی یابد. در این مسیر، مشاوران امور گمرکی می توانند در جهت تسهیل و تسریع حکم موثر عمل کنند؛
و به طور خلاصه، یک گارگزار گمرکی و بازرگانی می تواند اختلافاتی در ارتباط با ارزش کالا، تعرفه، شرایط ورود، ماخذ حقوق ورودی، توقیف، مفقودی کالا، ضبط و مشکلاتی از این دست را حل و فصل نماید.

شرکت صاعقه آسمان ایرانیان ترخیص

 

 

 

 

موقعیت

تهران, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 15609
نمایش داده شده: 1293
انقضا: چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400 05:54