سه شنبه 20 آذر 1397

تبلیغات اینترنتی

تبليغات در موتور هاي جستجو ( مانند گوگل )

حتما موقع جستجو در گوگل متوجه شدين كه در بالا و پايين نتايج جستجوي گوگل يه آيكن زرد رنگ كوچولو هست كه روش نوشته Ad . اينا تبليغات اينترنتي هستن . اين تبليغات يك نوع تبليغات متني هست كه در موتور هاي جستجو مانند گوگل نمايش داده ميشه . اساس كار اين نوع تبليغات اينجوريه كه موتور جستجو ( مثلا گوگل ) تبليغات شما رو بر اساس واژه هاي خاصي نمايش ميده . براي مثال اگر شما يك آژانس هواپيماي داريد وقتي كاربران واژه هاي مربوط به مسافرت رو جستجو كنن تبليغات شما نمايش داده ميشه . اين روش روش بسيار بسيار موثريه اما خب براي ما ايراني ها خوب نيست . چون ارز رو از كشور خارج ميكنه و هزينه زيادي رو هم بايد بپردازيد .

ادامه مطلب...

تبدیل کاغذ به اینترنت

امروزه جایگاه تبلیغات کاغذی با تبلغیات اینترنتی در حال عوض شدن می باشد و گذشت زمانی نه چندان دور دیگر آثاری از وجود آگهی های گاغذی برروی در و دیوار ساختمان ها دیده نمی شود و این خود از جمله مزیت هایی می باشد که تبلیغات اینترنتی خواهد داشت.

ادامه مطلب...

وظایف وب سایت های درج آگهی

در بسیاری از وب سایت های ایرانی با کلمات آگهی رایگان و نیازمندیها روبرو شده اید اما آیا تاکنون به وظایف این وب سایت ها در خصوص ثبت آگهی رایگان فکر کرده اید؟ از جمله وظایف مهمی که این سایت ها برعهده دارند تامین توقع کاربرانشان می باشد که البته سوالی در این خصوص مطرح می شود که این بازدیدکنندگان چه کسانی هستند که باید به توقعات ان ها توجه نشان داد و علاوه بر این ها هدفشون از این بازدید چه می باشد؟کسانی که در این وب سایت ها تبلیغ می کنند هدفشون چیست؟ چگونه می توان کاربران را به هدفشون رساند؟
 

ادامه مطلب...

تبلیغات اینترنتی

یکی از روش های معرفی محصول و یا حرفه خود به دنیا استفاده از تبلیغات و درج آگهی و نیازمندیها میباشد و با گسترش دنیای روزافزون و غرق شدن انسان ها دردنیای اینترنت شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید مشتری محصول و یا کارجو و کارفرما خود را پیدا کرده و در عرصه اقتصاد وارد شوید. 

ادامه مطلب...

انواع تبلیغات

 دنیای امروز پر شده است از محصولا ت متنوعی که برای شناساندن آن به مردم باید وقت بسیاری صرف کرد و هزینه های بسیاری برای تبلیغات تلویزیونی پرداخت نمود اما امروزه که عصر اینترنت می باشد شما به راحتی و کمترین زمان ممکنه می توانید اطلاعات بسیاری درخصوص محصولی که به دنبال آن هستید پیدا نمایید و آن هم استفاده از تبلیغات اینترنتی می باشد که البته برای آن هم راه حل های مختلفی وجود دارد که می توان به انواع زیر اشاره نمود :

ادامه مطلب...

ثبت آگهی رایگان

نیازمندی در اصطلاح به معنای محتاج بودن به شی و یا هر چیز دیگر می باشد و از جمله کلماتی می باشد که در جامعه بسیار مورد استفاده می باشد تا آنجایی که روز نامه هایی با عنوان نیازمندیها که مجموعه ای از نیاز افراد یک جامعه در هر موردی را در بر دارد و شما به راحتی با مطالعه آن می توانید کالا و یا خدمات خود را شناخته و یا به دیگران معرفی نمایید.

ادامه مطلب...

نحوه تنظیم آگهی

نحوه تنظیم آگهی

برای نوشتن هر متنی باید یک سری اصول را رعایت کرد و متن مربوط به هر آگهی هم حساسیت خاص خودش را دارد چرا که باید جلت توجه نموده و مطالعه کننده آگهی را به تماس ترغیب نماید و سایت نون روز در این مقاله به شما در ویرایش یک آگهی فوق العاده راهنمایی می کند : 

ادامه مطلب...

آگهی چیست

آگهی در فرهنگ فارسی مترادف خبر ،علم ،شهرت و روایت می باشد و در واقع می توان گفت که هر مطلب که در جهت اطلاع عموم مردم برروی پارچه و کاغذ نوشته می شود و در جاهایی که محل عبور عموم مردم بوده و یا در روزنامه ها منتشر می شود و در فرهنگ معین آگهی را این گونه معنی کرده است که فردی و یا موسسه ای خبری را در جاهای مختلف از جمله روزنامه، تلویزیون و ... منتشر کرده و قصدش از انجام این کار تبلیغات می  باشد.

ادامه مطلب...

آگهی در دنیای مجازی

تبلیغات از جمله کارهایی میباشد که برای دیده شدن در جهان کار بسیار اهمیت دارد و اکثر شرکت ها که در دنیای کار حضور دارند اهمیت آن را به خوبی درک می کنند و برای دست یافتن به موفقیت های بیشتر سالانه هزینه های خاصی را برای آن در نظر می گیرند چرا که از این طریق می توانند بهتر می توانند محصولاتشان را معرفی کنند و در نتیجه با افزایش روز به روز فروش خود روبرو خواهند بود اما اینکه برای تبلیغات از چه شیوه هایی استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید مهم می باشد.

ادامه مطلب...

نیازمندی های کل کشور